Ketij pidhi i duhet nje penis i fort, nje mashkull me experienc ne sex,Ai tipi dkeshte shum i mrrolur,dukeshte i paaft,te nate qendrova gjer sa ata u cuan nga tavolinai percolla vjedhurazi ,se ku po banojn,,ata banonin shum afer meje por kishin ardhur vetem para 2 diteve,te nesrmen zbrita posht,dhe prisja se kurre po del,isha i veshur vetem me brek te larjes, dhe me nje zingjir ne qafe, dhe sa her qe e mendoja ate shufra ime po zgoheshte,dhe brekt e mia,binin ne sy te cdo njerit,shkova te vetura kinse po e pastroj,por syt me qendronin ne dritaren e saj ,dhe ne der,se kure po del, mbas 20 min.

I thosha vetevetes thuaje o njeri,ate qe e deshiron nga kjo, ajo me shikonte vetem ne sy dhe deshironte edhe ajo te krekonte nga une dicka. Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre.

Ishin ata maniaket qe shqetesonin te dashuruarit me shikimet e tyre etj. Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej. Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet. Ishte makina e Policise. Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje.

Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqene disa te tjera ishte arome jo e kendshmepor sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror. U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren. Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim.

Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ………. Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital.

Tregime Erotike – Kam fjetur me vëllain e burrit

Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni Ky pozicion kishte disa avantazhe. Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist. Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese. Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot.JAM 19 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves.

Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. Tregime me pidh e kar 1. Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti.

Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta natyrale dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar. Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues Nqs. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.

Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Po e pres Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide.

Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej.

Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume.

Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje.

Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis.

Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende.

Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine. Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte.

Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar.

Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus.Apr 15, kathy acker blood and guts in high school pdf histori erotike me gra te martuara blue butterfly tattoo meaning vanguard my account log in. Gra te martuara per lidhje sekrete Ka nj pasion t ruajtur n nj dhom sekrete, Filluam te shkembenim sms hot e histori erotike te ndryshme me thoshte snbsp.

Histori dashuri me te qime. Tregime erotike, tregime seksi, tregime me te qira, tregime dashurie, seks live tregime te nxehta per gra te martuara from Search 21 0 Shumica e iftevenbsp. Histori te nxehta familjare. Free online histori te nxehta Me shum forc me grisi kemishen. Me puthi me thithi gjithandej. Kaluam nje nat shum pasjonale.

si u qiva me vllain

Kur u ngrejta neserne mengjes dhe iki te laj dhamet vena re gjuhen zi me kishte thith gjuhen fort. Per nje jav kisha turp te flisja me njerz sepse do shikonin gjuhen time :p. Letra 6. Po ju tregoj dhe une nje histori me te dashuren. Histori Erotike. Si me bindi kunatja te pallohem me zezakun ne Zvicrres… Si me bindi kunatja te pallohem me zezakun ne Zvicrres… Quhem Hikmete jam 29 vjeqare e martuar nji femij jam e lumtur ne martes por.

Tregime www. Si me bindi kunatja te pallohem me www. Org Tregime Erotike Archives.Kunati me ofroj sex pasi qe burrin kam larg meje dhe — Pershendetje fansa! Lexova historine e nje anonimje pak me perpara ne kete faqe…dhe mendova dhe une ta publikoj nje histori te ngjashme me te sajen,por me nje ndryshim nuk kisha nevoje per mendimin e askujt,per arsye se situata esht sh e ngushte,e keshtu duhet qe te tregohesha e matur qe te mos shkaterroja zinxhirin familjar!

Para du vitesh u martova dhe pune muajsh mbeta shtatzene,jetonim me qera se nuk kishim prone tonen vecse dashurise per nj tj! Keshtu koha kaloi dhe u rrita goxha afersisht muajshe dhe pas sh perpjekjeve vendosem te emigronim diku jasht per te arfhmen e femijes,se ne shqiperi ska tjt vecse rropatjeve boshe! Kuptohet insistimi ishte vetem i imi se ai nuk e kishte sh me qejf emigrimin,por mua sme lejonte egoja ime ta rrisja djalin me lemosha dhe me ato rroga te qelbura te shqiperise,nuk doja kurrsesi ndihme nga askush,edhe pse familja ime ka prona pa fund…por prap egoja mua nuk ma lejonte tju dergoja kollovar ne shtepi,fundja ishte djersa e familjes time dhe skishte kuptim ta gzonte burri im pa derdh nje pik djerse!

Ne kete shtet kisha vellain e burrit me familje dhe shkova te jetoja atje sepse skisha ku tjt per arsye se isha 7-zene,ok ne fillim sh mire…pasi linda e rimora veten plot pas pese muajsh,ok kunati filloi te hidhte fjale simpatie tek-tuk kur gjente rastin,dhe une si me pa djallzi ia kaloja dhe ia ktheja ne ate forme sikur une po e kuptoj qe kjo qe po thua ….

Pastaj prape e prape njesoj une dmth sikur nuk e kuptoj. Me thote:Kohet e fundit sikur je bere me nervoze…ndoshta nga mungesa e s…it,nese do ndihme dhe mund te te ndihmoj!

Dhe se dyti te falenderoj qe me ke prit brenda dhe me ke bere pjese te familjes tende por kjo sdo te thote se mund te me besh pjese e qejfit tend! Une nuk dua te behem arsyeja e shkatrrimit te familjes tende dhe timen bashke! Une do te hesht deri ne vdekje askush nuk do ta degjoje nga njerezit qe njohim….

Ktu jam nga halli dhe jo nga qejfi…ende burri sme kishte ardhur asokohe,sot jam me burrin dhe djalin ne shtepine tone,vllezrit me nj tj shkojne si gjithmone,dhe sot ky kunat me respekton jashtzakonisht shume!

Kunati me ofroj sex pasi qe burrin kam larg meje dhe. April 19, Histori Te Jetes.Display results as : Mesazhet Temat. Advanced Search. You are not connected.

Si E Qiva Motren Time E Madhe

Please login or register. Mesazh [Faqja 1 e 1 ]. Vazhdo numerimin! Adriana Lima Foto Nudo Foto te vipave shqiptare.

si u qiva me vllain

Foto nudo te Zajmina Vasjarit. Foto Erotike dhe modele nudo.

si u qiva me vllain

Si me qiu tezja ime Video Erotike. Seks me vellain. Era Vizitor. Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Jam shum e pasur. Sme mungon asgje. Bukurine ma ka fal natyra. Jam shum seksi. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi.

Kalova disa vjet e pa lidhur. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. Prinderit jetojne jashte dhe un jetoj ne apartament vetem me vellain prej dy vitesh. Ai eshte 24 vjec. Eshte i gjate,i forte,i bukur. E dua tmerresisht shume. Po kurr nuk do e imagjinoja qe do ndodhte kjo gje sa e ndaluar nga shumkush ketu po sa e bukur nga une.Identifikohu ose regjistrohu.

Na thoni disa histori interesante ,te pabesueshme,anormale dhe te perditshme etj Na rrefeni ngjarje te perjetuara,ose te treguara. Histori interesante dhe te pabesueshme Ja njera histori qe ka treguar dikush. Te gjith ishim te gezuar sepse ishte hera e par qe do vinte dhe per mua ishte hera e par qe un e shikoja.

Ajo kishte vendosur te rrinte ne shtepin time per 3 muaj dhe pastaj te ikte serisht ne fshat. Nuk kaluan as 3 jave dhe ajo persoj nje kriz nervore e cila e la te paralizuar nga njera dor dhe njera kemb.

U merzitem jasht mase te gjith dhe sidomos un sepse e doja vertet shum. Ajo u vendos ne shtepin tone dhe ndenji aty per 11 vjet me rradhe.

Seks me vellain

Me dat 2 Korrik un ika tek apartamenti i dajes tim tek i cili shkoja gjithmon per te ber ndonje pastrim sepse daja jetonte jasht shtetit. Mbarova me pastrimet si zakonisht dhe u nisa per ne shtepi. Kur arrij tek shkallet me merren mendt dhe trupi me merr per posht dhe leshohem per te ren nga shkallet. Isha ne katin e 6 te pallatit ku daja im jeton sot e ksaj dite.

Fati im ishte qe nje nga komshinjt e pallatit rastisi aty edhe me kapi nga Canta qe mbaja gjithmon me vete. Isha zverdhur ne fytyr dhe ai me mori me vete ne apartamentin e tij dhe me dha pak ujeme pas ai me percolli deri tek stacioni i autobuzit. Nisem per ne shtepi dhe kur arrij shikoj persona qe hynin e dilnin nga rrugica e shtepis timevrapoj dhe shikoj njerin nga xhaxhallaret e mi i cili nk po e mbante dot te qaren.

E pyeta se cfar kishte ndodhur dhe me perqafoi e u largua pa me then asnje fjal. Hyra brenda ne shtepi edhe aty shikoj te gjith dhe me afrohet im at dhe me thot qe te behesha i fort sepse gjyshja kishte vdekur. Un ne ato momente nuk e mbajta veten dhe me ra te fiket.

Kur i hapa syt shikoj te gjith qe ishin per rreth meje zgjohem dhe pa folur hy tek dhoma ku ishte gjyshja ime. E perqafova dhe e putha per her te fundit.

Te nesermen e percillnim gjyshen per ne banesen e saj te fundit dhe un isha shum i merzitur. Kaloi ca koh dhe un isha ende i merzitur per humbjen e saj. Po afrohej ditelindja ime edhe un e ndjeja veten bosh.

Te gjith per rreth meje ishin te gezuar dhe un jepja nga nje buzeqeshje fallco per te mos ren ne sy. Ne mbremje biem te gjith per te fjetur dhe pas disa oresh ndegjoj nje zhurm e cila vinte nga dritarja imehap dritaren dhe ne dhomen time hyri nje flutur e cila sodiste neper dhome sikur te ksihte nje jet qe jetonte aty brenda.Ta ruaj informacionin?

Tema: Ka kryer maredhenie seksuale me djalin e tezes. Ehhhhh ne shqiptaret e kemi ne tradite te meremi me fjale dhe ti futim turinjte atje ku nuk na takon.

si u qiva me vllain

Na pelqen shume te gjykojme te tjeret por kur na gjykojne ne na vjen idhur me pas. Duke u nisur nga traditat shqiptare dhe nga mentaliteti qe kemi kjo histori eshte vertet nje turp i madh. Nuk eshte nevoja qe ne te bejme hatane te themi degjoni milet cka ndodhru dhe ti nxjerim te gjitha keto ne internet qe njerizit te tallen me ate vajze dhe te gjykojne familjen e saj apo dhe djalin.

Kot si kan then nga gjebat del trendafil dhe nga trendafili dalin gjembat qe keshtu mos i vem fajin familjes dhe si eshte edukuar ajo vajze nga ta, ne radhe te dyte vajza ishte vetem 15 vjecare vetem nje femije duke shkuar ne moshen e adoleshences dhe ca presin ne prej saj te jete e perkryer te mendoje gjerat shume thelle hmmm gje qe seshte e mundur ne ate moshe. Po hee vajzen e bete fare skandaloze po djali sna thate ca moshe kishte se ai ka qen personi qe e ka kerkuar te bej mardhenie me ate vajzen nuk dua ti ve faj as djalit.

Un nuk Durova me e Futa ne Goje Te Gjithin

Gjerat ndodhin gabime behen edhe pse disa prej tyre nuk ndreqen me kure por ske ci ben jeta eshte sakrifice duhet mar parsysh cdo gje ata ben veprim tani do rojne me pasojat qe vin nga pas. Nejse cudia me e madhe vetem 3 dit zgjatune vetem nje mendim dhashe por eshte e kote te meremi me problemet e te tjerve shifni punen dhe problemet tuaj ata le ti zgjidhin vet te tyret.

Te Dua Ty ndoshta eshte e kot Por si loti ne sy nuk te largoj dot Por do jete shume vone s'ke per te me takuar mua Edhe pse ende do te Dua. O forumi e shihni sa perpara kemi hec ne ere, po edhe ketu ne itali qe per seks jan te degjeneru nuk e kisha degju i gje te tille sdq me le pa fjale se truri im si kap dot keto gjera, ndoshta jam budalla une.

Dhe mos ja lini gjith fajin femres se sipas meje ne shqiperi gjuetari ka qen gjithmone djali e ky e do ne lulet te ballit pastaj injoranca e femres ka plotesu vepren. Dhe mos thonidini vetem me gjyku se nuk ka nevoje se jemi te gjithe gjyqtar ne shqiperi per punet e te tjereve edhe un dihet Do zoti nuk degjojme me gjera te tilla Pa lek, por me pare ishalla do bejme hajre.

Ok, e kuptoj qe ajo eshte shatezan, nuk ka menduar shume para se te kryente mardhenie seksuale, etj, etj, se keto gjera ndodhin shpesh Po nje gje nuk kuptova, si nuk paska pasur turp ajo qe e paska bere me kusheririn, ewwwww PO mire ajo nuk pati tirup qe shkovi me kusheririn po ai si nuk pati turp kur shkovi me kusheriren.

Te shkosh me kusheriren eshte si te shkosh me motren e vet. Une ate vajzen se bera te mire po te gjitha fajet nuk i ka ajo fajin me te madh e ka djali pastaj vajza. Qyqaaaaaaaaa Cfae turpi cfare po behet keshtu mi???? Jane bere njerezit me keq se kafshet sex vend e pa vend edhe gjej nje e valoja eshte prishur bota ka vajtur degjenerimi ne kulem nuk pyesin me edhe nuk kane turp fare se me ke po kryejne mardhenie Djem e vajzat e forumit tone me mend ne koke llokumja.

Lexova temen dhe isha gati te thoja : Boooooooo mor Zot! A nuk e kuptoni qe ndodhi te tilla do behen akoma me te shpeshta ne faqet e ketij forumi? PSe do thoni ju? Ja prajane ato snobizmat e brezit te ri.


Written by

thoughts on “Si u qiva me vllain

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *